Ортопедія

Сучасні технології надають можливість нашим ортопедам успішно вирішувати будь-які проблеми зруйнованих або втрачених зубів: не тільки відновити прикус і функцію жування, але і повернути Вам чудову посмішку. Лікар-ортопед - це творець не тільки зубного ряду, але і гарного настрою, дикції, естетики і впевненості в собі. В своїй щоденній практиці ми використовуємо сучасні передові світові технології та матеріали іноземного виробництва, які добре себе зарекомендували.

Звичайно, ми ніколи не нехтуємо досвідом вітчизняної стоматології. Намагаємось поєднати накопичений досвід і передові розробки в найкращої для наших пацієнтів комбінації.

Для отримання оптимального результату недостатньо сучасних матеріалів і передового обладнання. важливу роль грає можливість поєднання роботи хірурга, ортопеда, терапевта, гігієніста для того, щоб надати кваліфіковану допомогу нашим пацієнтам. На кожному із етапів протезування  ми даємо пацієнтам рекомендації і пояснення щодо тієї, чи іншої маніпуляції, а також рекомендуємо засоби індивідуальної гігієни. Для повноцінного лікування є поєднання досвіду співпраці лікаря-ортопеда та зубного техніка, а також наявність зуботехнічної лабораторії та ливарної.

До Ваших послуг:

  • традиційне протезування коронками та мостоподібними протезами;
  • адгезивні мостоподібні протези;
  • вкладки;
  • накладки;
  • металокерамічні та металопластмасові коронки та мостоподібні протези;
  • протезування на імплантах (незнімне та знімне);
  • протезування на благородних металах;

Бюгельне протезування - на основі литої дуги, яка може бути відлита із різних металів, і як, у порівнянні із   частковими знімними протезами, займають у порожнині рота менший об'єм. Ці протези фіксуються за допомогою  кламерів(крючків) на свої зуби, балок, замків, телескопічних коронок.

В клініці на період виготовлення постійних ортопедичних конструкцій пацієнту пропонується виготовлення тимчасових конструкцій.