Рентген-кабінет

 

Практично будь-яка стоматологічна прооцедура потребує постановки чіткого діагнозу на основі даних отриманих на точному та безпечному для пацієнта діагностичному обладнані. Наш рентген-кабінет оснащений сучасним устаткуванням що дозволяє істотно понизити променеве навантаження на пацієнта. Прицільні знімки зроблені за допомогою радіовізіографа дають можливість лікарю побачити стан кожного зуба і його корінь, а також контролювати якість своєї роботи при лікувані каналів.Також наш рентген-кабінет  оснащений ортопантомографом. Ортопантомограмма або панорамний знімок зубних рядів - це зображення всіх зубів, їх зачатків, кісткової тканини верхньої та нижньої щелепи, структури гайморових пазух, будови вехненижньочелюсних суглобів. Завдяки відображенню на компютері можливо приблизити кожен зуб і оглянути його детельно, та оцінити кісткову структуру. Окрім цього, така діагностика дає змогу для лікаря виявити наявність кісти або переломи, зміни будови височно-нижньочелюсних суглобів.


 

Ортопантомограмма - викоритстовується різними спеціалістами стоматологами:

  • терапевтом
  • хірургом
  • парадонтологом
  • ортодонтом
  • ортопедом

За допомогою телерентгенографії лікар може проаналізувати розміщення верхньої та нижньої щелепи, нахіл зубів відносно основи черепа, проводиться оцінка м'ягких тканин обличчя, дані необхідні для постановки ортодонтичного діагнозу, та вибір правильного методу лікування.

 

Високоякісний рентген-апарат для трьохмірних знімків, дає можливість зробити знімки в оптимальній якості як твердих так і м'ягких тканин, знімкі з чіткою передачею обьєму та пошарового зрізу. Також є можливість до перегляду томографічних зображень на інших компьютерах, а також експорту данних для обробки за допомогою спеціалізованих програм.

Завдяки сучасному обладнянню наши стоматологи можуть з максимальною надійностю і без втрати часу планувати лікування та проводити наглядні консультації пацієнтів.